KONTAKTY
VŠEOBECNÉ INFORMACE

VYUČUJÍCÍ  

V období letních prázdnin probíhají konzultace pouze individuálně, po předchozí domluvě.

Jméno Konzultace
(Pokud není uveden termín, platí individuální domluva)
E-mail
Telefon
Mgr. Romana Andělová                              po domluvě e-mailem info@aqua-fitness.cz 722223003 
Mgr. Jaroslav Bareš   bares@trebesin.cz   
Ing. Pavel Bartovský   pavel.bartovsky@volny.cz   
doc. MUDr. Staša Bartůňková   s.bartunkova@post.cz 737378789 
MUDr. Věra Bartůňková   vbartunkova@gmail.com 606793488
Mgr. Jitka Bejdáková   jitka.bejdakova@ronnie.cz  
RNDr. Bohuslav Beneš   bbenes@email.cz  
MUDr. Valerija Biljaková po domluvě e-mailem  biljakova@atlas.cz  777794633 
doc. RNDr. Pavel Bláha, CSc. Úterý 11:00 - 13:00 blaha@palestra.cz   
Mgr. Hana Bubníková   bubnikova@palestra.cz  
Mgr. Kamila Bulířová po domluvě e-mailem  bulirova@palestra.cz  
Bc. Martin Čapek   capek.indi@seznam.cz  
Mgr. Roman  Čedík   roman.cedik@gmail.com   
Mgr. Monika Donevová po domluvě e-mailem Monika.Donevova@seznam.cz  
Bc. Pavel Dvořák   pvldvorak@gmail.com
 
Mgr. Radka Evjáková po domluvě r.evjakova@gmail.com   
JUDr. Michal Frabša Pondělí 8:15 - 9:45  mfrabsa@volny.cz  
PhDr. David Gerych   gerych@casri.cz  
PaedDr. Marie Hanzová, CSc. po domluvě  marie.hanzova@seznam.cz  
Mgr. Erika Havlasová   erika.havlasova@seznam.cz 724662747 
Bc. Daniel Hejret   sporthes@seznam.cz   
prof. PhDr. Václav Hošek, DrSc. Středa 12:00 - 13:00 vaclav.hosek@centrum.cz  
doc. PaedDr. Lenka Hrušková, Ph.D.   hruskovalenka19@gmail.com   
Jiří Hušek po dohodě e-mailem  george_husek@hotmail.com  
doc. MUDr. Dobroslava Jandová po osobní domluvě dobroslava.jandova@seznam.cz   
Ing. Robin Jirásko, Ph.D. Středa 11:30 - 12:00 a 13:35 - 14:15   jirásko@palestra.cz  
Mgr. Jiří Kajzar Středa 10:00 - 11:00  kajzar@palestra.cz 731949638 
Mgr. Zuzana Kloboučníková   kloboucnikova@palestra.cz  608938232 
Miroslav Kodym   kodym@aikikai.cz  
doc. PaedDr. Petr Kolísko, CSc. po dohodě e-mailem petr.kolisko@seznam.cz  
PaedDr. Martina Končalová Pátek 13:30 - 14:30 vždy po e-mailové domluvě martina@mfki.cz  
doc. Ing. arch. Miloš Kopřiva po dohodě e-mailem (vyřizuje Ing. arch. Jan Paroubek) kopriva.milos@gmail.com 603325096
PhDr. Zuzana Kornatovská, DiS., Ph.D.     po domluvě e-mailem  zkornatovska@pf.jcu.cz 776006569 
Mgr. Jiří Kotáb, Ph.D.   jikotab@radava.cz   
prof. PaedDr. Milada Krejčí, CSc.  Středa 12:00 - 13:00 krejci@palestra.cz  606512076 
Mgr. Pavel Kysel Čtvrtek 12:30 - 13:30  kysel@palestra.cz  
doc. PaedDr. Slavomír Laca, PhD. Čtvrtek 15:30 - 16:30 laca@palestra.cz  
Bc. Lukáš Malát   lukasmalat@seznam.cz 702088768 
MUDr. Jozef Martinča po domluvě e-mailem nebo osobně  martinca@palestra.cz  
prof. MUDr. Pavel Maruna, CSc. Úterý 10:00 - 12:30, vždy po předchozí domluvě (e-mailem nebo na semináři) Pavel.Maruna@lf1.cuni.cz 604517487
MUDr. Martin Matoulek, Ph.D.   martin.matoulek@vstj.cz  
Mgr. Tomáš Mirovský, DiS. po dohodě e-mailem  mirovsky@palestra.cz  
Mgr. Miloš Miškovic po dohodě e-mailem miskovicm@email.cz  
Mgr. Helena Mojžíšová   omojzis@seznam.cz   
PhDr. Martina Muknšnáblová středa 11:00 - 12:00  m.muknsnablova@worldonline.cz  
Mgr. Eva Nechlebová, Ph.D. Středa 13:35 vždy po domluvě, nebo individuálně po dohodě nechlebova@palestra.cz  
Mgr. Michal Nepovím Úterý 10:00 - 13:00 tělocvična Spartak Hrdlořezy,
nebo po domluvě e-mailem 
m.nepovim@seznam.cz  
doc. PhDr. Jan Neuman, CSc. Čtvrtek 10:00 - 12:00, nebo po domluvě e-mailem neuman@atlas.cz  
Ing. Richard Neuwirth, Ph.D.   neuwirth@palestra.cz  
Ing. Kateřina Nováková po dohodě e-mailem novakova.ka@hotmail.com  
doc. Ing. Jiří Novotný, CSc. po domluvě e-mailem  jnovotn26@gmail.com   
Ing. Dana Ondrášková   ondraskovi.pickova@seznam.cz   
doc. MUDr. Jakub Otáhal, Ph.D. po domluvě e-mailem  jotahal@epilepsy.biomed.cas.cz   
Ing. Miroslav Pácha po domluvě e-mailem  mpacha@adyton.org  777214212
Ing. arch. Jan Paroubek po domluvě e-mailem  paroubek.jan@volny.cz   
Ing. arch. Jitka Paroubková po domluvě e-mailem jitka.paroubkova@volny.cz  
PhDr. Marek Paulík  po domluvě e-mailem lyzar@centrum.cz  
Mgr. Monika Pavlíková  po domluvě e-mailem monipavlik@gmail.com  
Ing. Hana Pejšová po domluvě e-mailem  hanka.pejsova@seznam.cz  736535904 
MUDr. Ivan Platz po osobní domluvě  ivan.platz@seznam.cz  
Mgr. Michal Polák po domluvě e-mailem  polak@antidoping.cz  739369085 
Mgr. Věra Preisslerová Úterý 8:30 - 10:00 bazén Třebešín, nebo po dohodě e-mailem preislerova@trebesin.cz  
Mgr. Pavel Provázek   pavel.provazek@sportwave.cz   
PhDr. Miloslav Průka, Ph.D.   miloslav.pruka@upce.cz  
Mgr. Barbora Přibylová po domluvě e-mailem  pribylova@palestra.cz  
Bc. Filip Rata po domluvě e-mailem rata.filip@gmail.com  
Bc. Vít Rohlíček   vitrohlicek@email.cz   
Bc. Aneta Sadíková po domluvě e-mailem  aneta.sadikova@vstj.cz   
Mgr. Jiří Seidl, Ph.D.   seidl@palestra.cz   
PaedDr. Věra Schätzová po domluvě e-mailem schatzova@palestra.cz  
PhDr. Jana Skarlantová Pondělí 12:00 - 12:45, vždy jen po předchozí domluvě e-mailem  jana.skarlantova@seznam.cz  
Ing. Peter Slunčík, Ph.D. po dohodě e-mailem  sluncik@palestra.cz   
doc. PhDr. Daniela Stackeová, Ph.D. Úterý 10:00 - 11:00 stackeova@volny.cz  
PaedDr. Josef Šaman po domluvě e-mailem joesaman@seznam.cz  
doc. PhDr. Markéta Švamberk Šauerová, Ph.D. Čtvrtek 8:30 - 9:30
Pondělí 9:00 - 10:30 - studijní záležitosti
svamberk.sauerova@palestra.cz  
Mgr. Ivana Šircová, Ph.D. po domluvě  ivana.sircova@volny.cz  
Ing. Milan Šmíd po dohodě e-mailem  projekce@bazeny-wellness.cz  
doc. PhDr. Pavel Tilinger, CSc. Čtvrtek 12:30 - 14:00  tilinger@palestra.cz  
doc. PhDr. Jiří Tůma, Ph.D. Úterý 11:00 - 12:00 tuma@palestra.cz  
Ing. Lenka Vasilevová po domluvě e-mailem  L.vasilevova@seznam.cz  
Dr. Ludmila Vacková, Ph.D. po domluvě e-mailem  dr.lidavacek@gmail.com 728139277
Ing. Jan Veselý   vesely@pro-6.cz  
Mgr. et Mgr. Renata Větrovská po domluvě e-mailem renatavetrovska@email.cz  
doc. MUDr. Zdeněk Vilikus, CSc.  Čtvrtek 13:30 po předchozí domluvě zvili@seznam.cz,zvili@lf1.cuni.cz  
MUDr. Lukáš Zlatohlávek   zlatohlavek@palestra.cz  

  

                                                                                                                                                                                                                                             Aktualizace 16. 10. 2017