Profil – Pavel Landa

  • PhDr. Pavel Landa, PhD.

Pavel Landa v současnosti pracuje na pozici projektového manažera Českého svazu ledního hokeje, kde řídí rozvojový projekt Pojď hrát hokej, jehož cílem je přivést děti zpět k lednímu hokeji, zvýšit zájem dětí a rodičů o jeho provozování a odstranit existující předsudky a bariéry vůči provozování ledního hokeje v České republice.

Spolupráci s ledním hokejem zahájil Pavel Landa při přípravě úspěšného mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskutečnilo v květnu 2015 v Praze a Ostravě. V rámci organizačního výboru zastával pozici ředitele marketingu.

Před působením v ledním hokeji pracoval pro Český florbal, kde zastával pozici Vedoucího úseku Marketingu a medializace a podílel se na mnoha sportovních akcích a projektech, jako byly Mistrovství světa žen 2013, Superfinále florbalu 2012 – 2014 či finále národního poháru 2013 a 2014.

Vedle výše uvedených pozic pracoval rovněž jako Manažer sponzoringu v sázkové kanceláři Fortuna nebo jako marketingový specialista fotbalového klubu Bohemians 1905.

Pavel Landa vystudoval Management tělesné výchovy a sportu na UK FTVS v Praze, kde po skončení magisterského studia pokračoval i v tříletém doktorandském studiu a dosáhl titulů PhD. a PhDr.  Ve volném čase se aktivně věnuje tenisu, ve kterém v minulosti působil i jako trenér, a je velkým fanouškem fotbalového klubu Bohemians 1905, kde je i členem Družstva fanoušků.