Profil – Sujit Chaudhuri

  • Doc. Dr. Ing. Sujit Chaudhuri, CSc.

Kontakty:

  • chaudhuri@palestra.cz
  • Sujit. Chaudhuri

Doc. Dr. Ing. Sujit Chaudhuri, CSc. Univerzitní docent, ESG (S) (H) HR a strategický expert a konzultant

Docent Sujit Chaudhuri, příjemce rámcového programu Marie Curie Professorship EU, vyučuje strategii a řízení lidských zdrojů doma i v zahraničí již 20 let. Na Harvard Business School se podílel na programu Michaela Portera a později na adaptaci strategických nástrojů HR Systems na metodologii Davea Ulricha.

Narodil se v Praze a mluví šesti evropskými jazyky. Působil na více než 70 univerzitách a vysokých školách a pracoval na projektech v institucích veřejného i soukromého sektoru.

Založil Kancelář Career and Talent Management na třech univerzitách a má unikátní koncept kariérního portfolia, který poskytuje strukturální pochopení konkurenčních kariérních cest a osobní značky. Pracoval pro pět hlavních hráčů v nadnárodním poradenském průmyslu (Arthur Andersen, Dresdner Bank Ost West Consulting Gmbh, Hewitt Associates, IBM Consulting Cognos) na projektech několika známých velkých nadnárodních dceřiných společností v regionu V4.

Kromě toho pracoval jako senior programový koordinátor pro CIPE (společný podnik Amcham a USAID) v Programu rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě.

Jako bývalý sportovec se významně podílel na adaptaci nástrojů řízení organizací spojených se sportem, podílel se na 3letém programu kariérního rozvoje pro elitní sportovce devíti členských zemí EU v projektu podporujícím rozvoj jejich podnikatelské dovednosti s více než 600 účastníky

Člen představenstva oddělení udržitelnosti Maďarské ekonomické společnosti, uznávaný expert zemí Visegrádu. Relevantními tématy jsou firemní strategie, otázky managementu a HR management – v posledních letech HR stránka agilní transformace, HR aspekty firemní transformace kompatibilní s ESG, identifikace, motivace a udržení klíčových lidí v organizacích, multigenerační a multikulturní pracovní síla, vytváření atraktivní organizační atmosféra a údržba, efektivní a efektivní HR řešení s pomocí analytiky, protože Dr. Chaudhuri původně vystudoval obor programování AI a má vynikající matematické zázemí v přírodních vědách se zaměřením na tvrdé HR.

Management Consultant/Sustainable Competitiveness Handler (SCH)
e-mail:                       sch.hungary@gmail.com
Skype:                        Sujit. Chaudhuri
LinkedIn:                   https://www.linkedin.com/pub/sujit-chaudhuri/6/71b/509
Xing:                           http://www.xing.com/profile/sujit_chaudhuri

Budapest Hungary