Slevy poskytované studentům partnery školy

Lion Sport s.r.o., provozovatel značkových prodejen adidas v ČR

Sleva 30% na zboží Adidas performance a Adidas originals a 40% na vybrané teamstorové zboží. Pro nákup na prodejně si vyzvedněte slevovou kartičku u Mgr. Kamily Bulířové. Nákup na internetu je možné realizovat na adrese www.lionsport.cz.

Survival Nutrition Supplements®

Survival Nutrition Supplements® je značka doplňků sportovní výživy, která působí na trhu již od roku 2002. Původní zaměření produktů výhradně pro vytrvalostní a silově-vytrvalostní sportovce se postupně rozšířilo o celou řadu funkčních doplňků sportovní výživy pro kulturistiku, fitness a silové sporty. Značka Survival se postupně stala jednou z nejviditelnějších na českém sportovním trhu. Při nákupu v internetovém obchodě na stránkách www.esurvival.cz mají studenti a vyučující Palestry slevu 35%.

Kine-MAX

Společnost Kine-MAX, Erawan, s.r.o. poskytuje studentům PALESTRY slevu na své produkty (tejpovací pásky) ve výši 30% při nákupu přes e-shop Kine-max.cz (sleva se vztahuje na všechno zboží kromě zboží na které je již sleva, zde je sleva 10%).

ALPA

„Cílem společnosti ALPA je nabízet svým zákazníkům nadprůměrně kvalitní a dostupné produkty určené pro jejich každodenní potřeby a umožnit jim, aby byli aktivnější a cítili se lépe. Při výběru ingrediencí neděláme kompromisy, vždy volíme kvalitu“. Rychle a jednoduše můžete všechny produkty ALPA zakoupit on-line v e-shopu www.alpa.cz. Podrobnosti a hesla pro využití slev při nákupu najdete na nástěnce informačního systému Moggis

Spolupráce s vysokými školami, výzkumnými pracovišti a vzdělávacími institucemi

Spolupracujeme s těmito vysokými školami, výzkumnými pracovišti a vzdělávacími institucemi: 

Spolupráce v rámci projektu STRESSLESS – Improving Educators‘ Resilience to Stress (Project 510375-LLP-1-2010-1-PT-GRUNDTVIG-GMP):

 • Sociedade Portuguesa de Inovação, Porto, Portugal. Represented by Prof. Augusto Medina
 • University of Nottingham, United Kingdom, Represented by Prof. Martin Wynne-Jones.
 • University of Patras, Patras, Greece, Represented by Dr. Vassilios Anastassopoulos.
 • Latvian Adult Education Association, Riga, Latvia, Represented by Sarmite Pilate.
 • Vedoma, Maribor, Slovenia, Represented by Olga Pregl

 

V rámci uzavřené smlouvy o výzkumné spolupráci mezi rektory VŠTVS Palestra a Kochi University, Japan projekt

 

V rámci výzkumného projektu „Research in Mental Trainig and Wellness of Young Sportsmen“:

 • University of Primorska, Research Centre Koper, Slovenia, Represented by Prof. Rado Pišot
 • National Sports Academy „Vassil Levski“, Sofia, Bulgaria, Represented by Prof. Iankov
 • Akademia Wychowania Fyzicznego, Wroclaw, Poland, Represented by Prof. Bolach
 • University of Delhi, Delhi, India, Represented by Prof. Chadha, Prof. Sen, Prof. Tuli
 • University of Kerala, Kerala, India, Represented by Prof. Matthiew
 • Utkal University, Orissa, India, Represented by Prof. Mishra
 • Himachal Pradesh University, Shimla, Represented by Prof. Ghosh

Wellness centra fitcentra, sportcentra, relaxační a regenerační zařízení

Sportovní svazy a společnosti, organizátoři sportovních akcí

Cestovní kanceláře a profesní sdružení

Domy dětí a mládeže, sociální instituce

Tvůrčí činnost studentů

 • VŠTVS Palestra od roku 2007 spolupracuje s informačním webem AZrodina.cz. Studenti se podílejí na vedení poradny zdravého životního stylu, přispívají do rubriky Volný čas.
 • V rámci výstupních požadavků předmětů Pobyt v přírodě I, II, Komunikace a rétorika, Pedagogika volného času a Diplomový seminář vytvářejí studenti power-pointové prezentace, jejichž součástí je i vlastní vystoupení před skupinou.
 • V rámci předmětu Dramatická výchova připravují studenti pod vedením Mgr. Ivany Šircové každoročně divadelní představení pro děti vybrané základní školy.
 • V předmětu Speciální pedagogika a Pedagogika volného času připravují a realizují studenti pod vedením doc. PhDr. Markéty Šauerové, Ph.D. program pro Klokánek v Praze 10. V roce 2008/2009 byly realizovány programy: Výtvarné hraní a Odpoledne s Mikulášem. V roce 2009/2011 proběhl Májový pětiboj a v roce 2010/2011 proběhlo Velikonoční rejdění.

V průběhu studia se někteří studenti podílejí na významných sportovních a společensky prospěšných projektech, které následně nacházejí i uplatnění v praxi. Příkladem může být návrh cyklotrasy v Praze 4 (Tomáš Marek), projekt bakalářského studia (Tomáš Mirovský), projekt a následná realizace domu seniorů Centrin (Helena Bednářová). Někteří studenti se věnují charitativní činnosti (Zora Jandová, Jaroslava Dudková).