Projekt All Stars Volunteering

V roce 2023 a v první polovině roku 2024 realizujeme s partnery z Polska a ze Slovenska grantový program podpořený z programu Erasmus+ Sport. Hlavním cílem je uspořádat 3 společné akce pro dobrovolníky z Česka, Polska a Slovenska, kde budou dobrovolníci těmi, kteří se baví, soutěží, vzdělávají a někdo se o ně kompletně postará.

Ano, plánujeme 3 víkendové akce, každá z nich je připravená pro 120 dobrovolníků z každé partnerské země. Náklady na účast jsou kompletně hrazeny z prostředků projektu – ubytování, stravování, doprava, sportovní soutěže. Prostě vše. Každý účastník dostane ještě účastnické tričko a baťůžek nebo ledvinku.

První setkání proběhlo od pátku 30. června do neděle 2. července v Bielsko Biale v Polsku a pořádali ho naši polští partneři. Na fotogalerii ze setkání se můžete podívat . Reportáž z e sportovního utkání najdete .

Informace o celém projektu najdete

Podrobnosti o akci na Slovensku pro české účastnice a účastníky najdete

Druhé setkání bude poslední víkend v srpnu v Trnavě a setkání v České republice uspořádáme my v dubnu 2024. Máme již připravený program víkendu a rádi jej s vámi nyní sdílíme. Připomínáme, že všechny náklady (doprava, ubytování v hotelu, stravování, program společenský, vzdělávací i sportovní a také společné oblečení) jsou hrazeny z prostředků projektu a pro dobrovolníky je vše zdarma.

Přihlásit se může každý starší 18 let, bez rozdílu věku, který má alespoň jednu dobrovolnickou zkušenost. Registrace už jsou spuštěny, nezapomeňte, kapacita účastníků z každé partnerské země je omezená.

Setkání v Trnavě, Slovensko, 25. – 27. 8. 2023

Druhé setkání, opět s účastí 120 dobrovolníků z ČR, proběhne poslední srpnový víkend v Trnavě. Pro dobrovolníky bude opět vše zdarma.

Autobusy tentokrát pojedou v pátek 25. 8. z Olomouce (odjezd ve 14 hodin), Zlína (odjezd v 15 hodin) a Brna (odjezd v 15 hodin).

Po příjezdu do Trnavy proběhne ubytování v hotelu a večer je první setkání dobrovolníků spojené s nafasováním triček a dalšího vybavení na závody. V sobotu dopoledne probíhají workshopy a odpoledne je připravené atletické trojutkání dobrovolníků. Účast na tomto atletickém utkání je povinná, ale můžete si vybrat z více atletických disciplín. A nezapomeňte na nejdůležitější věc – na této akci nám jde o setkání dobrovolníků, zábavu, sport. Špičkový sportovní výkon není tím cílem. Můžete využít tuto akci i třeba na to, že si vyzkoušíte disciplínu, kterou jste si nikdy nezkusili.

Večer je volný program. V neděli dopoledne je společné proběhnutí nebo procházka v okolí Trnavy. Okolo oběda je odjezd zpět do Brna, Olomouce a Zlína.

Přesný program bude uveřejněn na začátku srpna. Registrovat se můžete . Uzavření registrací je 20. 8. 2023.