Odborný profil – Kristina Škrabalová

  • Mgr. Kristina Škrabalová

Kontakty:

Life Coach, ex-právník, himalájský horolezec

 

Po studiu práv na Karlově Univerzitě nastoupila Kristina do prestižní advokátní kanceláře (dnešní Havel & Partners), kde na základě maximálního vytížení kompletně vyhořela a jako třešnička na dortu se jí tehdy rozpadl její dlouhodobý vztah. V krátké době tak přišla o všechno, co tvořilo její tehdejší realitu, rozhodla se proto všechno opustit a odstěhovat se do Asie. Nejdříve žila ve Vietnamu, pak se přestěhovala do Himalájí, kde učila v místní škole, a postupně objevovala základy toho, jaké principy vedou k naplněnému a radostnému životu.

Vrátila do Evropy, absolvovala mezinárodní koučovací výcvik pod taktovkou ICF (International Coaching Federation), na to navázala ročním výcvikem energetického koučování a metody EBM (Energetic Breakthrough Method) a od té doby školí a vede své klienty k tomu, jak najít rovnováhu a radost v tom, co dělají.

Její propojení se sportem a koučováním ve sportu je veliké, sama bývala velmi aktivní horolezkyně, působila také jako instruktorka skialpinismu a freeridingu v Rakousku pod rakouským lyžařským svazem (ÖSV – Österreichischer Skiverband).