18
Říj 2021

Nabízíme studentům možnost účastnit se finále BJK Cup

Od 1. do 6. listopadu proběhne v Praze tahle tenisová paráda.

Palestra podporuje organizaci akce prostřednictvím praxí svých studentek a studentů Nabízíme nyní možnost účastnit se finále BJK Cup na vybraných pozicích. Nabídka je určena především studentkám a studentům 2. ročníku SKS, kteří si tak mohou plnit i odbornou praxi na sportovních akcích, ale je otevřená i zájemcům o tenis a organizaci velké sportovní akce z jiných programů a ročníků, zde bude záležet na dohodě.

Zapojení studentů bude dle výběru pozice od 25. 10. do 6. 11., v rozsahu 5 – 7 dnů (= budete si moci vybrat dny zapojení). Nabízíme pozice jak v O2 Areně, tak v tréninkové hale, v hospitality v oficiálních halách, primárně na pozicích, kde se budete moci setkat s tenistkami a jejich doprovodem, některé pozice vyžadují dobrou znalost angličtiny (support zahraničních TV stanic). Nabízíme zapojení pro cca 15 – 20 studentek a studentů. V době praxe budete omluveni z výuky.

Zájemci, pošlete email na adresu mirovsky@palestra.cz a my vás přidáme do třídy na google classroom, kde se dozvíte více informací a budete si moci vybrat konkrétní pozice.